Català | Español | English | Deutsch Buscar
Canal Palma YouTube Canal Ajuntament de Palma twitter Canal Ajuntament de Palma Facebook

Inici -> L'Ajuntament -> Organització municipal -> Estructura del Consistori

Estructura del consistori

Composició Ple municipal - Legislatura 2019-2023

Si voleu consultar les dades biogràfiques d'algun regidor/a cliqueu al seu nom.

Persona: Hila Vargas, José Francisco
Càrrec: Batle de Palma
Grup polític: Grup Municipal PSIB-PSOE
Contacte: jfhilav@palma.es

Persona: Adrover Moyano, Joana María
Càrrec: Àrea de Seguretat Ciutadana
Grup polític: Grup Municipal PSIB-PSOE
Contacte: jmadroverm@palma.cat

Persona: Navarro Duch, Elena
Càrrec: Àrea delegada de Turisme, Sanitat i Consum
Grup polític: Grup Municipal PSIB-PSOE
Contacte: elena.navarro@palma.cat

Persona: Jarabo Vicente, Alberto
Càrrec: Àrea de Participació Ciutadana i Govern Interior
Grup polític: Grup Municipal UNIDES PODEM
Contacte: alberto.jarabo@palma.cat

Persona: García Campos, Adrián
Càrrec: Àrea d'Hisenda, Innovació i Funció Pública
Grup polític: Grup Municipal PSIB-PSOE
Contacte: agarciac@palma.es

Persona: Noguera Ortega, Antoni
Càrrec: Àrea de Cultura i Benestar Social
Grup polític: Grup Municipal MÉS-ESTIMAM PALMA
Contacte: antoni.noguera@palma.cat

Persona: Carrió Crespí, Llorenç
Càrrec: Àrea Delegada d'Educació i Política Lingüística
Grup polític: Grup Municipal MÉS-ESTIMAM PALMA
Contacte: llcarrioc@palma.cat

Persona: Pastor Montero, Angélica
Càrrec: Àrea d'Infraestructures i Accessibilitat
Grup polític: Grup Municipal PSIB-PSOE
Contacte: apastorm@palma.es

Persona: Ducrós Salvá, Francisco
Càrrec: Àrea Delegada d'Esports
Grup polític: Grup Municipal PSIB-PSOE
Contacte: francisco.ducros@palma.cat

Persona: Vivas Rivera, Sonia
Càrrec: Àrea de Justícia Social, Feminisme i LGTBI
Grup polític: Grup Municipal UNIDES PODEM
Contacte: sonia.vivas@palma.cat

Persona: Andrés Romero, Rodrigo
Càrrec: Àrea Delegada de Promoció Econòmica i Ocupació
Grup polític: Grup Municipal UNIDES PODEM
Contacte: raromero@palma.es

Persona: Truyol Caimari, Neus
Càrrec: Àrea de Model de Ciutat, Habitatge Digne i Sostenibilitat
Grup polític: Grup Municipal MÉS-ESTIMAM PALMA
Contacte: ntruyolc@palma.cat

Persona: Perpinyà Font, Ramón Vicenç
Càrrec: Àrea de Medi Ambient i Benestar Animal
Grup polític: Grup Municipal PSIB-PSOE
Contacte: ramon.perpinya@palma.cat

Persona: Dalmau Fortuny, Francesc Josep
Càrrec: Àrea de Mobilitat Sostenible
Grup polític: Grup Municipal PSIB-PSOE
Contacte: francesc.dalmau@palma.cat

Persona: Coll Bucher, Fulgencio
Càrrec: Regidor
Grup polític: Grup Municipal VOX
Contacte: fulgencio.coll@palma.cat

Persona: Rodríguez Farré, Sergio
Càrrec: Regidor
Grup polític: Grup Municipal VOX
Contacte: sergio.rodriguez.farre@palma.cat

Persona: Pomar Juan, Eva María
Càrrec: Regidora
Grup polític: Grup Municipal Ciutadans
Contacte: eva.pomar@palma.cat

Persona: Escriche Cots, Alejandro
Càrrec: Regidor
Grup polític: Grup Municipal Ciutadans
Contacte: alejandro.escriche@palma.cat

Persona: Díez Herreros, David
Càrrec: Regidor
Grup polític: Grup Municipal PP
Contacte: david.diez@palma.cat

Persona: Pérez Martínez, Lydia
Càrrec: Regidora
Grup polític: Grup Municipal PP
Contacte: lydia.perez@palma.cat

Persona: Amat Ortega, Montserrat
Càrrec: Regidor
Grup polític: Grup Municipal VOX
Contacte: montserrat.amat@palma.cat

Persona: Oliveras Ballarín, Montserrat
Càrrec: Regidora
Grup polític: Grup Municipal PP
Contacte: montserrat.oliveras@palma.cat

Persona: Celeste Palmero, M. Mercedes
Càrrec: Regidora PP
Grup polític: Grup Municipal PP
Contacte: mercedes.celeste@palma.cat

Persona: Capó Navarro, Juana María
Càrrec: Regidora Ciutadans
Grup polític: Grup Municipal Ciutadans
Contacte: juana.capo@palma.cat

Persona: Barceló Schwartz, Sandra
Càrrec: Regidora
Grup polític: Grup Municipal VOX
Contacte: sandra.barcelo@palma.cat

Data darrera modificació:21 d'octubre de 2019

T'ha resultat útil el contingut d'aquesta pàgina?

© Ajuntament de Palma. Plaça de Cort, 1 . 07001 Palma (Illes Balears) Telèfon: 971225900 - 630308226